Contacts

Micael Wästefors

Site Manager
tel: 0511-67615
mobil: +46 (0)709 20 04 28
micael.wastefors@pds.se

Inge Assarsson

Sales & Project Management
tel: 0511-67624
mobil: +46 (0)709 20 04 26
inge.assarsson@pds.se

Peter Karlsson

Sales & Project Management
tel: 0511-67614
mobil: +46 (0)721 80 68 25
peter.karlsson@pds.se

Christer Hansson

Sales & Project Management / Planning
tel: 0511-67611
mobil: +46 (0)709 20 04 25
christer.hansson@pds.se

Ola Anteryd

Sales
tel: 0510-545096
mobil: +46 (0)705 66 32 96
ola.anteryd@pds.se

Louise Jonsson

Order Management / Purchasing / Planning
tel: 0510-545091
mobil: +46 (0)701 99 36 36
louise.jonsson@pds.se

Göran Lundqvist

Quality Coordinator
tel: 0511-67628
goran.lundqvist@pds.se

Lars Borell

Quality and Environmental Manager
tel: 0511-67602
mobil: +46 (0)768 74 35 13
lars.borell@pds.se

Contact us

RFQ TOOLING

Offertförfrågan FORMSPRUTNING

Offertförfrågan till Prototal UK

Offertförfrågan till Prototal DAMVIG

Offertförfrågan 3D-PRINTING

RFQ Prototal AB

Offertförfrågan till Prototal PDS

Offertförfrågan till Prototal TOJOS

Offertförfrågan till Prototal AS

Offertförfrågan DESIGNMODELLER

Offertförfrågan VAKUUMGJUTNING

Offertförfrågan VERKTYGSTILLVERKNING

RFQ INJECTION MOULDING

RFQ Prototal UK

RFQ Prototal DAMVIG

RFQ 3D-PRINTING

RFQ Prototal AB

RFQ Prototal PDS

RFQ Prototal TOJOS

RFQ Prototal AS

RFQ DESIGN MODELS

RFQ VACUUM CASTING

RFQ Prototal GTP