Kontaktpersoner

Ronnie Petersson

Sales & Marketing Director
tel: +46(0)36 38 72 01
ronnie.petersson@prototalindustries.com

Jonas Sandwall

Sälj – Kundansvarig
tel: +46(0)36 38 72 41
jonas.sandwall@prototal.se 

Johan Haskovec

Sälj – Kundansvarig
tel: +46(0)36 38 72 07
johan.haskovec@prototal.se

Tobias Nilsson

Sälj – Kundansvarig
tel: +46(0)703 56 16 13
tobias.nilsson@prototal.se

Kim Johansson

Enhetschef 3D printing
tel: +46(0)730 27 77 90
kim.johansson@prototal.se

Jonas Blomdahl

Sälj – 3D printning / PUR
tel: +46(0)36 38 72 18
jonas.blomdahl@prototal.se

Anna Hallman

Sälj – 3D printning / PUR
tel: +46(0)36 38 72 20
anna.hallman@prototal.se

Sebastian Stendahl

Sälj – 3D printning / PUR
tel: +46(0)36 38 72 19
sebastian.stendahl@prototal.se

Per Johansson

Enhetschef verktyg
tel: +46(0)36 38 72 58
per.johansson@prototal.se

Mattias Arvidsson

Sälj – formsprutning
tel: +46(0)36 38 72 09
mattias.arvidsson@prototal.se

Hanna Löfstedt

Sälj – formsprutning
tel: +46(0)36 51 556
hanna.lofstedt@prototal.se

Nicklas Gårde

Produktionsplanering formsprutning
tel: +46(0)36 38 72 29
nicklas.garde@prototal.se

Sandro Padoan

Kvalitets- och miljöansvarig
tel: +46(0)36 38 72 43
sandro.padoan@prototal.se

Kontakta oss

RFQ TOOLING

Offertförfrågan FORMSPRUTNING

Offertförfrågan till Prototal UK

Offertförfrågan till Prototal DAMVIG

Offertförfrågan 3D-PRINTING

RFQ Prototal AB

Offertförfrågan till Prototal PDS

Offertförfrågan till Prototal TOJOS

Offertförfrågan till Prototal AS

Offertförfrågan DESIGNMODELLER

Offertförfrågan VAKUUMGJUTNING

Offertförfrågan VERKTYGSTILLVERKNING

RFQ INJECTION MOULDING

RFQ Prototal UK

RFQ Prototal DAMVIG

RFQ 3D-PRINTING

RFQ Prototal AB

RFQ Prototal PDS

RFQ Prototal TOJOS

RFQ Prototal AS

RFQ DESIGN MODELS

RFQ VACUUM CASTING

Offertförfrågan till Prototal GTP